Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Якісне світло - ваш комфорт!
0
Мій кошик

Світлодіодні світильники

Як вибрати та купити світлодіодні світильники в Україні?
 
Якщо ви вирішили організувати освітлення в будинку або офісі з використанням світлодіодних світильників, то необхідно ретельно підійти до питання вибору, так як це впливатиме надалі на вартість, комфорт освітлення, економію електроенергії. Щоб світлодіодні світильники купити, необхідно визначитися з такими основними параметрами: потужність, тип цоколя, кут розсіювання, виробник, світловий потік, колірна температура, світловіддача.
 
Точкові, стельові світильники, що вбудовуються
 
Світильники світлодіодні можна купити як стельові, вбудовані, так і накладні.
 
Потужність світлодіодних світильників вимірюється у ватах (вт), що менше вона, то менше вам треба буде платити за електроенергію.
 
Світловий потік вимірюється в люменах (Лм), чим більше ця величина, тим яскравіше світить світлодіодний стельовий світильник. Світловіддача точкових світлодіодних світильників – це основний параметр його енергоефективності. Крива сила світла, або діаграма спрямованості світла стельового світлодіодного світильника – показує розподіл потоку світла. Наприклад, вдома або в офісі світлодіодні світильники, що вбудовуються, повинні забезпечити рівномірне освітлення всієї площі, а при освітленні вулиць, доріг світлодіодні світильники дають ширшу криву світла. Колірна температура, або баланс білого світлодіодного світильника - вимірюється в градусах Кельвіна, зазвичай буває в межах 2700-7000К. Найкомфортніше для очей вважається «біле тепле» світло, до 4000К.
 
Кількість світлодіодів у лід світильнику та їх розміри – важливий параметр, і це не той випадок, коли що більше – то краще. Світлодіодний світильник, в якому 100 світлодіодів, може виявитися не кращим за світильник, у якому 25, але вони більш ефективні. За розмірами, вони можуть бути великі і маленькі, але це не відіграє ролі, найважливіші параметри описані вище.
 
Якщо ви вирішили купити світлодіодні світильники в Україні, найкращим вибором буде замовити їх з доставкою в нашому інтернет-магазині GetLED®
Вгору